Rozhodčí

Nominace rozhodčích na zápasy regionálního přeboru 2021 v kategoriích U13, U15 a muži můžete nalézt zde.

Žádáme vedoucí týmů U13, U15 a muži, aby co nejdříve kontaktovali koordinátora rozhodčích Karla Jaksche v případě jakýchkoliv změn v zápasech. Aby bylo možné co nejdříve upozornit na tyto změny nominované rozhodčí.

Stanovené* odměny rozhodčím v roce 2021

  Nelicencovaný Licence R nebo ČBA Licence R+ nebo ČBA+
  Hlavní Metový Hlavní Metový Hlavní Metový
muži 500,- Kč 400,- Kč 550,- Kč 450,- Kč 650,- Kč 550,- Kč
U15 350,- Kč 300,- Kč 400,- Kč 350,- Kč 500,- Kč 400,- Kč
U13 300,- Kč 200,- Kč 350,- Kč 250,- Kč 400,- Kč 300,- Kč

* platné pro baseballové kluby, jimž se centrálně zajišťuje koordinace nominace rozhodčích

  • Odměny nelicencovaným náleží rozhodčím bez licence, kteří odřídí utkání
  • Licence R nebo ČBA pro rozhodčí, kteří mají aktivní licenci
  • Licence R+ nebo ČBA+ platí zpětně pro rozhodčí, kteří:
    • odřídili minimálně 10 utkání v regionálních soutěžích U13, U15, muži, kvalifikace LL, jarní turnaj U13 za jaro (do konce července), z nichž alespoň 5 bylo v rámcí regionálních soutěží = jarní část sezóny
    • odřídili minimálně 10 utkání v regionálních soutěžích U13, U15, muži, kvalifikace LL, BACK2SCHOOL za podzim (od začátku srpna do konce sezóny), z nichž alespoň 5 bylo v rámcí regionálních soutěží = podzimní část sezóny

Více o licencování rozhodčích naleznete zde.

Seznam rozhodčích

#
Jméno a příjmení
Kvalifikace
01
Martin Aschermann
02
Matyáš Stibůrek
03
Marek Slabý
04
Jan Pokorný
05
Filip Havlík
06
Jacob David Schwenk
07
Eduard Nosek
08
Alžběta Šimotová
09
Ondřej Bulvas
10
Filip Zavřel
11
Matěj Dědek
12
Vít Hrdlička
13
Vojtěch Šebek
14
Martin Hadzima
15
Jan Imramovský
16
Karel Jaksch
17
Jakub Janda
18
František Kučera
19
Jiří Láska
20
Jan Maňas
21
Jakub Mareš
22
Martin Matras
23
Jakub Krause
24
Jan Heller
25
Pavel Michalec
26
Marián Mikš
27
Štěpán Veleta
28
Jiří Novota
29
Tomáš Novotný
30
Jan Obst
31
Tomáš Petrus
32
Lukáš Bubínek
33
Matouš Procházka
34
František Přibyl
35
Daniel Riegger
36
Bronislav Rychecký
37
Roman Koudelka
38
Filip Schatz
39
Richard Šimota
40
Radek Tůma
41
Adam Vrubel
42
Jakub Wija
43
Aleš Posselt
44
Richard Jarošík
45
Vojtěch Paluš
46
David Šrajer
48
Tomáš Špilauer
50
Zdeněk Židek
51
Jan Cacák
52
Jakub Komárek
53
Ben Morgan
54
Alen Velič

Kalendář akcí

Termín
Název
Místo