Regionální přebor mužů

Zde budou uvedeny informace k soutěži. Části soutěžního řádu týkající se soutěže mužů.

Přihlášené týmy

Název
Kontaktní osoba
Email
Mobil
Céčko Praha
Michal Hanuš
Michal Hanuš (CEP)
michal@hanusovi.net
+420 606 629 342
Eagles Praha B
Vladimír Chlup
Vladimír Chlup (EAG)
blesk47@seznam.cz
+420 603 463 615
Fulleros de la Habana
Josef Klenot
Josef Klenot (FUL)
josef.klenot@gmail.com
+420 777 265 592
Kotlářka Praha B
Jan Fischer
Jan Fischer (KOT)
h.fischer@seznam.cz
+420 724 276 510
Late Harvest Praha
František Kučera
František Kučera (LHP)
kucera.frantisek@gmail.com
+420 603 814 229
Miners Kladno
Petr Baroch
Petr Baroch (MKL)
baroch@minerskladno.cz
+420 736 682 453
Old Boys Praha
Jiří Víšek
Jiří Víšek (OLB)
jvstrechy@gmail.com
+420 730 524 666
Rakovník Red Crayfish
Martin Kohutka
Martin Kohutka (RAK)
kohutka.martin@gmail.com
+420 605 404 177
SaBaT Praha B
Eduard Hais
Eduard Hais (SAB)
eduardhais@seznam.cz
+420 603 442 456
Wolfs Domažlice
(DOM)

Rozpis zápasů

1
31.05
18:00
Tempo
Tempo vs. Céčko
7:8
31.05 18:00
Tempo
Céčko
7
8
3
31.05
18:00
Krč (světla)
Old Boys vs. Miners
24:23
31.05 18:00
Old Boys
Miners
24
23
2
31.05
18:00
Vypich
Kotlářka vs. Red Crayfish
16:6
31.05 18:00
Kotlářka
Red Crayfish
16
6
4
02.06
18:00
SaBaT
SaBaT vs. Fulleros
11:10
02.06 18:00
SaBaT
Fulleros
11
10
5
07.06
18:00
Krč (světla)
Fulleros vs. Tempo
9:5
07.06 18:00
Fulleros
Tempo
9
5
6
07.06
18:00
Vypich
Kotlářka vs. Céčko
11:0
07.06 18:00
Kotlářka
Céčko
11
0
8
09.06
18:00
SaBaT
SaBaT vs. Miners
14:7
09.06 18:00
SaBaT
Miners
14
7
7
09.06
18:00
Roudnice
Red Crayfish vs. Old Boys
3:14
09.06 18:00
Red Crayfish
Old Boys
3
14
9
14.06
18:00
SaBaT
SaBaT vs. Tempo
6:13
14.06 18:00
SaBaT
Tempo
6
13
11
14.06
18:00
Krč (světla)
Old Boys vs. Fulleros
12:14
14.06 18:00
Old Boys
Fulleros
12
14
12
14.06
18:00
Kladno
Miners vs. Kotlářka
6:13
14.06 18:00
Miners
Kotlářka
6
13
10
16.06
18:00
Roudnice
Red Crayfish vs. Céčko
7:3
16.06 18:00
Red Crayfish
Céčko
7
3
13
21.06
18:00
Tempo
Tempo vs. Miners
3:16
21.06 18:00
Tempo
Miners
3
16
15
21.06
18:00
SaBaT
SaBaT vs. Céčko
18:3
21.06 18:00
SaBaT
Céčko
18
3
14
21.06
18:00
Krč (světla)
Old Boys vs. Kotlářka
1:12
21.06 18:00
Old Boys
Kotlářka
1
12
16
23.06
18:00
Roudnice
Red Crayfish vs. Fulleros
8:13
23.06 18:00
Red Crayfish
Fulleros
8
13
19
28.06
18:00
Krč (světla)
Fulleros vs. Kotlářka
16:12
28.06 18:00
Fulleros
Kotlářka
16
12
18
28.06
18:00
Kladno
Miners vs. Céčko
:
28.06 18:00
Miners
Céčko

20
30.06
18:00
SaBaT
SaBaT vs. Old Boys
12:2
30.06 18:00
SaBaT
Old Boys
12
2
24
07.07
18:00
SaBaT
SaBaT vs. Red Crayfish
15:5
07.07 18:00
SaBaT
Red Crayfish
15
5
25
12.07
18:00
Krč (světla)
Old Boys vs. Tempo
18:16
12.07 18:00
Old Boys
Tempo
18
16
26
12.07
18:00
Kladno
Miners vs. Red Crayfish
:
12.07 18:00
Miners
Red Crayfish

27
12.07
18:00
Vypich
Kotlářka vs. SaBaT
16:6
12.07 18:00
Kotlářka
SaBaT
16
6
28
14.07
18:00
Krč (světla)
Fulleros vs. Céčko
:
14.07 18:00
Fulleros
Céčko

21
19.07
18:00
Tempo
Tempo vs. Kotlářka
3:16
19.07 18:00
Tempo
Kotlářka
3
16
22
02.08
18:00
Krč
Fulleros vs. Miners
5:4
02.08 18:00
Fulleros
Miners
5
4
45
11.08
18:00
Tempo
Tempo vs. Red Crayfish
13:3
11.08 18:00
Tempo
Red Crayfish
13
3
29
16.08
18:00
Krč
Céčko vs. Tempo
:
16.08 18:00
Céčko
Tempo

32
16.08
18:00
Roudnice
Red Crayfish vs. Kotlářka
0:9
16.08 18:00
Red Crayfish
Kotlářka
0
9
31
16.08
18:00
Krč (světla)
Fulleros vs. SaBaT
4:10
16.08 18:00
Fulleros
SaBaT
4
10
30
16.08
18:00
Kladno
Miners vs. Old Boys
13:4
16.08 18:00
Miners
Old Boys
13
4
35
23.08
18:00
Tempo
Tempo vs. Fulleros
:
23.08 18:00
Tempo
Fulleros

33
23.08
18:00
Krč (světla)
Old Boys vs. Red Crayfish
19:18
23.08 18:00
Old Boys
Red Crayfish
19
18
34
23.08
18:00
Kladno
Miners vs. SaBaT
6:14
23.08 18:00
Miners
SaBaT
6
14
36
25.08
18:00
Krč
Céčko vs. Kotlářka
1:18
25.08 18:00
Céčko
Kotlářka
1
18
37
30.08
18:00
Tempo
Tempo vs. SaBaT
1:3
30.08 18:00
Tempo
SaBaT
1
3
38
30.08
18:00
Krč (světla)
Fulleros vs. Old Boys
5:10
30.08 18:00
Fulleros
Old Boys
5
10
39
30.08
18:00
Vypich
Kotlářka vs. Miners
11:0
30.08 18:00
Kotlářka
Miners
11
0
40
01.09
18:00
Krč
Céčko vs. Red Crayfish
4:8
01.09 18:00
Céčko
Red Crayfish
4
8
43
06.09
18:00
Krč (světla)
Fulleros vs. Red Crayfish
10:1
06.09 18:00
Fulleros
Red Crayfish
10
1
41
06.09
18:00
Kladno
Miners vs. Tempo
:
06.09 18:00
Miners
Tempo

42
06.09
18:00
Vypich
Kotlářka vs. Old Boys
2:9
06.09 18:00
Kotlářka
Old Boys
2
9
44
08.09
18:00
Krč
Céčko vs. SaBaT
3:9
08.09 18:00
Céčko
SaBaT
3
9
17
13.09
18:00
Roudnice
Red Crayfish vs. Tempo
:
13.09 18:00
Red Crayfish
Tempo

47
13.09
18:00
Krč (světla)
Old Boys vs. SaBaT
4:14
13.09 18:00
Old Boys
SaBaT
4
14
46
13.09
18:00
Vypich
Kotlářka vs. Fulleros
5:0
13.09 18:00
Kotlářka
Fulleros
5
0
48
15.09
18:00
Krč
Céčko vs. Miners
5:4
15.09 18:00
Céčko
Miners
5
4
49
20.09
18:00
Krč (světla)
Old Boys vs. Céčko
19:9
20.09 18:00
Old Boys
Céčko
19
9
50
20.09
18:00
Kladno
Miners vs. Fulleros
:
20.09 18:00
Miners
Fulleros

51
20.09
18:00
Vypich
Kotlářka vs. Tempo
3:2
20.09 18:00
Kotlářka
Tempo
3
2
52
22.09
18:00
Roudnice
Red Crayfish vs. SaBaT
1:16
22.09 18:00
Red Crayfish
SaBaT
1
16
53
27.09
17:30
Tempo
Tempo vs. Old Boys
1:7
27.09 17:30
Tempo
Old Boys
1
7
56
29.09
17:30
Roudnice
Red Crayfish vs. Miners
:
29.09 17:30
Red Crayfish
Miners

54
29.09
18:00
Krč (světla)
SaBaT vs. Kotlářka
5:13
29.09 18:00
SaBaT
Kotlářka
5
13
23
06.10
18:00
Krč (světla)
Céčko vs. Old Boys
18:14
06.10 18:00
Céčko
Old Boys
18
14
55
11.10
18:00
Krč (světla)
Céčko vs. Fulleros
8:9
11.10 18:00
Céčko
Fulleros
8
9

Tabulka soutěže

Tabulka k této soutěži není ještě k dispozici.