Regionální přebor U9

Zde budou uvedeny informace k soutěži. Části soutěžního řádu týkající se soutěže U9.

Přihlášené týmy

Název
Kontaktní osoba
Email
Mobil
Eagles Praha
Alena Duspěvová
Alena Duspěvová (EAG)
4dusici@gmail.com
+420 776 279 170
Kotlářka Praha
Ondřej Rýpar
Ondřej Rýpar (KOT)
rypar@baseball.cz
+420 774 683 844
Miners Kladno
Petr Vinš
Petr Vinš (MKL)
vins@minerskladno.cz
+420 604 103 343
Piranhas Beroun
Martina Szabó
Martina Szabó (BER)
szabo.sekelska@gmail.com
SaBaT Praha
Lukáš Weiss
Lukáš Weiss (SAB)
lukas.weiss@volny.cz
+420 777 240 515
Tempo Praha
Pavla Mikšová
Pavla Mikšová (TEM)
pmiksova@tempopraha.cz
+420 737 622 227

Rozpis zápasů

115
29.05
15:00
Pardubice
Beroun vs. Waynes
1:6
29.05 15:00
Beroun
Waynes
1
6
116
29.05
16:00
Pardubice
Beroun vs. Waynes
8:11
29.05 16:00
Beroun
Waynes
8
11
103
04.06
16:00
Kotlářka
Beroun vs. Kotlářka
8:11
04.06 16:00
Beroun
Kotlářka
8
11
104
04.06
17:00
Kotlářka
Beroun vs. Kotlářka
8:15
04.06 17:00
Beroun
Kotlářka
8
15
101
04.06
16:00
Kladno
Miners vs. Eagles
15:0
04.06 16:00
Miners
Eagles
15
0
102
04.06
17:00
Kladno
Miners vs. Eagles
10:11
04.06 17:00
Miners
Eagles
10
11
109
11.06
16:00
Tempo
Tempo vs. Eagles
11:1
11.06 16:00
Tempo
Eagles
11
1
110
11.06
17:00
Tempo
Tempo vs. Eagles
12:4
11.06 17:00
Tempo
Eagles
12
4
107
11.06
16:00
SaBaT
SaBaT vs. Kotlářka
11:7
11.06 16:00
SaBaT
Kotlářka
11
7
108
11.06
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Kotlářka
7:6
11.06 17:00
SaBaT
Kotlářka
7
6
105
11.06
16:30
Roudnice
Praotci vs. Waynes
9:12
11.06 16:30
Praotci
Waynes
9
12
106
11.06
17:30
Roudnice
Praotci vs. Waynes
2:9
11.06 17:30
Praotci
Waynes
2
9
111
13.06
10:00
Krč
Eagles vs. Waynes
9:5
13.06 10:00
Eagles
Waynes
9
5
112
13.06
11:00
Krč
Eagles vs. Waynes
9:5
13.06 11:00
Eagles
Waynes
9
5
125
22.06
16:00
Kladno
Miners vs. Beroun
8:8
22.06 16:00
Miners
Beroun
8
8
126
22.06
17:00
Kladno
Miners vs. Beroun
13:2
22.06 17:00
Miners
Beroun
13
2
121
26.06
10:00
Tempo
Tempo vs. Praotci
7:4
26.06 10:00
Tempo
Praotci
7
4
122
26.06
11:00
Tempo
Tempo vs. Praotci
10:5
26.06 11:00
Tempo
Praotci
10
5
123
29.06
16:30
Kladno
Miners vs. Waynes
4:8
29.06 16:30
Miners
Waynes
4
8
124
29.06
17:30
Kladno
Miners vs. Waynes
15:8
29.06 17:30
Miners
Waynes
15
8
127
02.07
16:00
SaBaT
SaBaT vs. Tempo
12:2
02.07 16:00
SaBaT
Tempo
12
2
128
02.07
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Tempo
9:10
02.07 17:00
SaBaT
Tempo
9
10
131
31.08
15:00
SaBaT
SaBaT vs. Waynes
7:6
31.08 15:00
SaBaT
Waynes
7
6
132
31.08
16:00
SaBaT
SaBaT vs. Waynes
7:7
31.08 16:00
SaBaT
Waynes
7
7
133
03.09
16:00
Tempo
Tempo vs. Miners
8:5
03.09 16:00
Tempo
Miners
8
5
134
03.09
17:00
Tempo
Tempo vs. Miners
10:6
03.09 17:00
Tempo
Miners
10
6
129
03.09
16:00
Krč
Beroun vs. Eagles
5:1
03.09 16:00
Beroun
Eagles
5
1
130
03.09
17:00
Krč
Beroun vs. Eagles
7:14
03.09 17:00
Beroun
Eagles
7
14
135
04.09
10:00
Roudnice
Praotci vs. Kotlářka
1:9
04.09 10:00
Praotci
Kotlářka
1
9
136
04.09
11:00
Roudnice
Praotci vs. Kotlářka
9:1
04.09 11:00
Praotci
Kotlářka
9
1
143
17.09
16:00
Tempo
Tempo vs. Beroun
3:5
17.09 16:00
Tempo
Beroun
3
5
144
17.09
17:00
Tempo
Tempo vs. Beroun
10:1
17.09 17:00
Tempo
Beroun
10
1
145
21.09
16:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Waynes
7:13
21.09 16:00
Kotlářka
Waynes
7
13
146
21.09
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Waynes
3:14
21.09 17:00
Kotlářka
Waynes
3
14
151
25.09
10:00
Krč
Eagles vs. Praotci
4:11
25.09 10:00
Eagles
Praotci
4
11
152
25.09
11:00
Krč
Eagles vs. Praotci
3:7
25.09 11:00
Eagles
Praotci
3
7
141
01.10
16:00
Kladno
Miners vs. SaBaT
6:5
01.10 16:00
Miners
SaBaT
6
5
142
01.10
17:00
Kladno
Miners vs. SaBaT
1:10
01.10 17:00
Miners
SaBaT
1
10
153
02.10
13:00
Kladno
Miners vs. Praotci
1:4
02.10 13:00
Miners
Praotci
1
4
154
02.10
14:00
Kladno
Miners vs. Praotci
4:0
02.10 14:00
Miners
Praotci
4
0
139
05.10
16:00
Tempo
Tempo vs. Waynes
7:6
05.10 16:00
Tempo
Waynes
7
6
140
05.10
17:00
Tempo
Tempo vs. Waynes
6:12
05.10 17:00
Tempo
Waynes
6
12
137
06.10
16:00
Krč
Eagles vs. SaBaT
7:10
06.10 16:00
Eagles
SaBaT
7
10
138
06.10
17:00
Krč
Eagles vs. SaBaT
1:17
06.10 17:00
Eagles
SaBaT
1
17
113
07.10
16:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Tempo
8:3
07.10 16:00
Kotlářka
Tempo
8
3
114
07.10
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Tempo
13:3
07.10 17:00
Kotlářka
Tempo
13
3
119
12.10
16:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Eagles
:
12.10 16:00
Kotlářka
Eagles

120
12.10
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Eagles
:
12.10 17:00
Kotlářka
Eagles

147
14.10
16:00
Kladno
Miners vs. Kotlářka
3:3
14.10 16:00
Miners
Kotlářka
3
3
148
14.10
17:00
Kladno
Miners vs. Kotlářka
9:4
14.10 17:00
Miners
Kotlářka
9
4
149
16.10
10:00
SaBaT
Beroun vs. SaBaT
2:13
16.10 10:00
Beroun
SaBaT
2
13
117
16.10
11:00
SaBaT
SaBaT vs. Praotci
15:6
16.10 11:00
SaBaT
Praotci
15
6
150
16.10
14:00
SaBaT
Beroun vs. SaBaT
5:15
16.10 14:00
Beroun
SaBaT
5
15
118
16.10
16:00
SaBaT
SaBaT vs. Praotci
5:2
16.10 16:00
SaBaT
Praotci
5
2
155
16.10
12:00
Roudnice
Praotci vs. Beroun
8:6
16.10 12:00
Praotci
Beroun
8
6
156
16.10
15:00
Roudnice
Praotci vs. Beroun
5:5
16.10 15:00
Praotci
Beroun
5
5

Tabulka soutěže

Tabulka k této soutěži není ještě k dispozici.