Regionální přebor U9

Zde budou uvedeny informace k soutěži. Části soutěžního řádu týkající se soutěže U9.

Přihlášené týmy

Název
Kontaktní osoba
Email
Mobil
Eagles Praha
Alena Duspěvová
Alena Duspěvová (EAG)
4dusici@gmail.com
+420 776 279 170
Kotlářka Praha
Ondřej Rýpar
Ondřej Rýpar (KOT)
rypar@baseball.cz
+420 774 683 844
Miners Kladno
Petr Vinš
Petr Vinš (KLA)
vins@minerskladno.cz
+420 604 103 343
Piranhas Beroun
Jan Kubricht
Jan Kubricht (BER)
j.kubricht@seznam.cz
+420 728 083 180
Praotci Roudnice
Pavel Foltýn
Pavel Foltýn (ROU)
pavelfoltyn@yahoo.co.uk
+420 725 884 255
SaBaT Praha
Šárka Kolovratová
Šárka Kolovratová (SAB)
sarka.kolovratova@centrum.cz
+420 608 976 184
Tempo Praha
Robert Medřický
Robert Medřický (TEM)
rmedricky@tempopraha.cz
+420 605 739 132
Waynes Pardubice
Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek (WAY)
wayne@waynes.cz
+420 608 422 351

Rozpis zápasů

115
29.05
15:00
Pardubice
Beroun vs. Waynes
1:6
29.05 15:00
Beroun
Waynes
1
6
116
29.05
16:00
Pardubice
Beroun vs. Waynes
8:11
29.05 16:00
Beroun
Waynes
8
11
103
04.06
16:00
Kotlářka
Beroun vs. Kotlářka
8:11
04.06 16:00
Beroun
Kotlářka
8
11
104
04.06
17:00
Kotlářka
Beroun vs. Kotlářka
8:15
04.06 17:00
Beroun
Kotlářka
8
15
101
04.06
16:00
Kladno
Miners vs. Eagles
15:0
04.06 16:00
Miners
Eagles
15
0
102
04.06
17:00
Kladno
Miners vs. Eagles
10:11
04.06 17:00
Miners
Eagles
10
11
109
11.06
16:00
Tempo
Tempo vs. Eagles
11:1
11.06 16:00
Tempo
Eagles
11
1
110
11.06
17:00
Tempo
Tempo vs. Eagles
12:4
11.06 17:00
Tempo
Eagles
12
4
107
11.06
16:00
SaBaT
SaBaT vs. Kotlářka
11:7
11.06 16:00
SaBaT
Kotlářka
11
7
108
11.06
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Kotlářka
7:6
11.06 17:00
SaBaT
Kotlářka
7
6
105
11.06
16:30
Roudnice
Praotci vs. Waynes
9:12
11.06 16:30
Praotci
Waynes
9
12
106
11.06
17:30
Roudnice
Praotci vs. Waynes
2:9
11.06 17:30
Praotci
Waynes
2
9
111
13.06
10:00
Krč
Eagles vs. Waynes
:
13.06 10:00
Eagles
Waynes

112
13.06
11:00
Krč
Eagles vs. Waynes
:
13.06 11:00
Eagles
Waynes

113
18.06
16:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Tempo
:
18.06 16:00
Kotlářka
Tempo

114
18.06
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Tempo
:
18.06 17:00
Kotlářka
Tempo

119
25.06
16:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Eagles
:
25.06 16:00
Kotlářka
Eagles

120
25.06
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Eagles
:
25.06 17:00
Kotlářka
Eagles

121
26.06
10:00
Tempo
Tempo vs. Praotci
:
26.06 10:00
Tempo
Praotci

122
26.06
11:00
Tempo
Tempo vs. Praotci
:
26.06 11:00
Tempo
Praotci

123
29.06
16:30
Kladno
Miners vs. Waynes
:
29.06 16:30
Miners
Waynes

124
29.06
17:30
Kladno
Miners vs. Waynes
:
29.06 17:30
Miners
Waynes

127
02.07
16:00
SaBaT
SaBaT vs. Tempo
:
02.07 16:00
SaBaT
Tempo

128
02.07
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Tempo
:
02.07 17:00
SaBaT
Tempo

125
02.07
16:00
Kladno
Miners vs. Beroun
:
02.07 16:00
Miners
Beroun

126
02.07
17:00
Kladno
Miners vs. Beroun
:
02.07 17:00
Miners
Beroun

131
31.08
15:00
SaBaT
SaBaT vs. Waynes
:
31.08 15:00
SaBaT
Waynes

132
31.08
16:00
SaBaT
SaBaT vs. Waynes
:
31.08 16:00
SaBaT
Waynes

133
03.09
16:00
Tempo
Tempo vs. Miners
:
03.09 16:00
Tempo
Miners

134
03.09
17:00
Tempo
Tempo vs. Miners
:
03.09 17:00
Tempo
Miners

129
03.09
16:00
Krč
Beroun vs. Eagles
:
03.09 16:00
Beroun
Eagles

130
03.09
17:00
Krč
Beroun vs. Eagles
:
03.09 17:00
Beroun
Eagles

135
04.09
10:00
Roudnice
Praotci vs. Kotlářka
:
04.09 10:00
Praotci
Kotlářka

136
04.09
11:00
Roudnice
Praotci vs. Kotlářka
:
04.09 11:00
Praotci
Kotlářka

137
10.09
16:00
Krč
Eagles vs. SaBaT
:
10.09 16:00
Eagles
SaBaT

138
10.09
17:00
Krč
Eagles vs. SaBaT
:
10.09 17:00
Eagles
SaBaT

143
17.09
16:00
Tempo
Tempo vs. Beroun
:
17.09 16:00
Tempo
Beroun

144
17.09
17:00
Tempo
Tempo vs. Beroun
:
17.09 17:00
Tempo
Beroun

141
17.09
16:00
Kladno
Miners vs. SaBaT
:
17.09 16:00
Miners
SaBaT

142
17.09
17:00
Kladno
Miners vs. SaBaT
:
17.09 17:00
Miners
SaBaT

145
21.09
16:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Waynes
:
21.09 16:00
Kotlářka
Waynes

146
21.09
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Waynes
:
21.09 17:00
Kotlářka
Waynes

149
24.09
16:00
SaBaT
Beroun vs. SaBaT
:
24.09 16:00
Beroun
SaBaT

150
24.09
17:00
SaBaT
Beroun vs. SaBaT
:
24.09 17:00
Beroun
SaBaT

147
24.09
16:00
Kladno
Miners vs. Kotlářka
:
24.09 16:00
Miners
Kotlářka

148
24.09
17:00
Kladno
Miners vs. Kotlářka
:
24.09 17:00
Miners
Kotlářka

151
25.09
10:00
Krč
Eagles vs. Praotci
:
25.09 10:00
Eagles
Praotci

152
25.09
11:00
Krč
Eagles vs. Praotci
:
25.09 11:00
Eagles
Praotci

153
02.10
13:00
Kladno
Miners vs. Praotci
:
02.10 13:00
Miners
Praotci

154
02.10
14:00
Kladno
Miners vs. Praotci
:
02.10 14:00
Miners
Praotci

139
05.10
16:00
Tempo
Tempo vs. Waynes
:
05.10 16:00
Tempo
Waynes

140
05.10
17:00
Tempo
Tempo vs. Waynes
:
05.10 17:00
Tempo
Waynes

155
09.10
10:00
Roudnice
Praotci vs. Beroun
:
09.10 10:00
Praotci
Beroun

156
09.10
11:00
Roudnice
Praotci vs. Beroun
:
09.10 11:00
Praotci
Beroun

117
16.10
10:00
SaBaT
SaBaT vs. Praotci
:
16.10 10:00
SaBaT
Praotci

118
16.10
11:00
SaBaT
SaBaT vs. Praotci
:
16.10 11:00
SaBaT
Praotci


Tabulka soutěže

Tabulka k této soutěži není ještě k dispozici.