Regionální přebor U10

Zde budou uvedeny informace k soutěži. Části soutěžního řádu týkající se soutěže U10.

Přihlášené týmy

Název
Kontaktní osoba
Email
Mobil
Eagles Praha
Alena Duspěvová
Alena Duspěvová (EAG)
4dusici@gmail.com
+420 776 279 170
Miners Kladno
Martin Kučera
Martin Kučera (MKL)
kucera@minerskladno.cz
+420 724 615 814
Piranhas Beroun
Markéta Lomská
Markéta Lomská (BER)
marketalomska@gmail.com
+420 603 288 116
SK Kotlářka Praha
Tomáš Bílek
Tomáš Bílek (SKK)
tomas.bilek78@email.cz
+420 602 334 797
Tempo Praha
Robert Medřický
Robert Medřický (TEM)
rmedricky@tempopraha.cz
+420 605 739 132
Waynes Pardubice
Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek (PAR)
wayne@waynes.cz
+420 608 422 351

Rozpis zápasů

503
04.06
16:30
Tempo
Tempo vs. Beroun
11:5
04.06 16:30
Tempo
Beroun
11
5
504
04.06
17:30
Tempo
Tempo vs. Beroun
14:11
04.06 17:30
Tempo
Beroun
14
11
501
04.06
16:30
Krč
Eagles B vs. Miners
14:10
04.06 16:30
Eagles B
Miners
14
10
502
04.06
17:30
Krč
Eagles B vs. Miners
2:3
04.06 17:30
Eagles B
Miners
2
3
507
11.06
16:30
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Eagles B
7:4
11.06 16:30
SK Kotlářka
Eagles B
7
4
508
11.06
17:30
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Eagles B
10:5
11.06 17:30
SK Kotlářka
Eagles B
10
5
511
18.06
16:30
Tempo
Tempo B vs. Beroun
11:9
18.06 16:30
Tempo B
Beroun
11
9
512
18.06
17:30
Tempo
Tempo B vs. Beroun
13:7
18.06 17:30
Tempo B
Beroun
13
7
509
18.06
16:30
Krč
Eagles vs. SK Kotlářka
5:6
18.06 16:30
Eagles
SK Kotlářka
5
6
510
18.06
17:30
Krč
Eagles vs. SK Kotlářka
6:5
18.06 17:30
Eagles
SK Kotlářka
6
5
505
23.06
16:30
Tempo
Tempo B vs. Miners
11:5
23.06 16:30
Tempo B
Miners
11
5
506
23.06
17:30
Tempo
Tempo B vs. Miners
13:9
23.06 17:30
Tempo B
Miners
13
9
513
25.06
16:30
Kladno
Miners vs. Tempo
:
25.06 16:30
Miners
Tempo

514
25.06
17:30
Kladno
Miners vs. Tempo
:
25.06 17:30
Miners
Tempo

519
02.07
16:30
Tempo
Tempo B vs. Tempo
8:1
02.07 16:30
Tempo B
Tempo
8
1
520
02.07
17:30
Tempo
Tempo B vs. Tempo
5:4
02.07 17:30
Tempo B
Tempo
5
4
515
02.07
16:30
Krč
Eagles vs. Eagles B
5:6
02.07 16:30
Eagles
Eagles B
5
6
516
02.07
17:30
Krč
Eagles vs. Eagles B
14:0
02.07 17:30
Eagles
Eagles B
14
0
521
03.09
16:30
Tempo
Tempo vs. Eagles
4:5
03.09 16:30
Tempo
Eagles
4
5
522
03.09
17:30
Tempo
Tempo vs. Eagles
6:7
03.09 17:30
Tempo
Eagles
6
7
517
03.09
16:30
Kotlářka
Beroun vs. SK Kotlářka
2:9
03.09 16:30
Beroun
SK Kotlářka
2
9
518
03.09
17:30
Kotlářka
Beroun vs. SK Kotlářka
7:8
03.09 17:30
Beroun
SK Kotlářka
7
8
527
10.09
16:30
Tempo
Tempo vs. Eagles B
7:6
10.09 16:30
Tempo
Eagles B
7
6
528
10.09
17:30
Tempo
Tempo vs. Eagles B
9:11
10.09 17:30
Tempo
Eagles B
9
11
525
10.09
16:30
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Tempo B
17:5
10.09 16:30
SK Kotlářka
Tempo B
17
5
526
10.09
17:30
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Tempo B
5:3
10.09 17:30
SK Kotlářka
Tempo B
5
3
531
15.09
16:30
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Tempo
12:4
15.09 16:30
SK Kotlářka
Tempo
12
4
532
15.09
17:30
Kotlářka
SK Kotlářka vs. Tempo
7:5
15.09 17:30
SK Kotlářka
Tempo
7
5
529
17.09
16:30
Krč
Eagles vs. Tempo B
3:3
17.09 16:30
Eagles
Tempo B
3
3
530
17.09
17:30
Krč
Eagles vs. Tempo B
6:0
17.09 17:30
Eagles
Tempo B
6
0
535
24.09
16:30
Tempo
Tempo B vs. Eagles B
11:5
24.09 16:30
Tempo B
Eagles B
11
5
536
24.09
17:30
Tempo
Tempo B vs. Eagles B
12:5
24.09 17:30
Tempo B
Eagles B
12
5
533
24.09
16:30
Krč
Beroun vs. Eagles
6:7
24.09 16:30
Beroun
Eagles
6
7
534
24.09
17:30
Krč
Beroun vs. Eagles
13:10
24.09 17:30
Beroun
Eagles
13
10
523
30.09
16:30
Kladno
Miners vs. Eagles
2:7
30.09 16:30
Miners
Eagles
2
7
524
30.09
17:30
Kladno
Miners vs. Eagles
1:15
30.09 17:30
Miners
Eagles
1
15
537
01.10
16:30
Krč
Eagles B vs. Beroun
10:8
01.10 16:30
Eagles B
Beroun
10
8
538
01.10
17:30
Krč
Eagles B vs. Beroun
11:12
01.10 17:30
Eagles B
Beroun
11
12
539
01.10
16:30
Kladno
Miners vs. SK Kotlářka
1:4
01.10 16:30
Miners
SK Kotlářka
1
4
540
01.10
17:30
Kladno
Miners vs. SK Kotlářka
3:11
01.10 17:30
Miners
SK Kotlářka
3
11
541
08.10
16:30
Kladno
Beroun vs. Miners
7:3
08.10 16:30
Beroun
Miners
7
3
542
08.10
17:30
Kladno
Beroun vs. Miners
6:7
08.10 17:30
Beroun
Miners
6
7

Tabulka soutěže

Tabulka k této soutěži není ještě k dispozici.