Regionální přebor U12

Zde budou uvedeny informace k soutěži. Části soutěžního řádu týkající se soutěže U12.

Přihlášené týmy

Název
Kontaktní osoba
Email
Mobil
Baryba Velký Osek
Petra Rypková
Petra Rypková (BVO)
petra.rypkova@baryba.cz
+420 776 795 719
Praotci Roudnice
Petr Gieci
Petr Gieci (ROU)
gieci@neostyl.cz
+420 739 695 493
Eagles Praha Green
Daniel Krejčiřík
Daniel Krejčiřík (EAGg)
d.krejcirik@centrum.cz
+420 603 282 547
Eagles Praha White
Jan Drábek
Jan Drábek (EAGw)
jdrabek@eagles.cz
+420 603 293 565
Kotlářka Praha
Ivan Aubrecht
Ivan Aubrecht (KOT)
aubrecht@ddmpraha.cz
+420 724 939 935
SaBaT Praha
Michal Hanuš
Michal Hanuš (SAB)
michal@hanusovi.net
+420 606 629 342
Wolfs Domažlice
Petr Skála
Petr Skála (DOM)
p.skalin@post.cz
+420 733 641 914
Waynes Pardubice
Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek (PAR)
wayne@waynes.cz
+420 608 422 351

Rozpis zápasů

505
08.04.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Eagles Green
0:12
08.04.2024 17:00
SaBaT
Eagles Green
0
12
506
08.04.2024
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Eagles
08.04.2024 17:00
Kotlářka
Eagles
507
14.04.2024
12:00
Domažlice
Wolfs vs. Waynes
14.04.2024 12:00
Wolfs
Waynes
509
14.04.2024
13:00
Roudnice
Praotci vs. Baryba
14.04.2024 13:00
Praotci
Baryba
508
14.04.2024
14:00
Domažlice
Waynes vs. Wolfs
14.04.2024 14:00
Waynes
Wolfs
510
14.04.2024
15:00
Roudnice
Baryba vs. Praotci
14.04.2024 15:00
Baryba
Praotci
503
20.04.2024
13:00
Roudnice
Praotci vs. Wolfs
20.04.2024 13:00
Praotci
Wolfs
504
20.04.2024
15:00
Roudnice
Wolfs vs. Praotci
20.04.2024 15:00
Wolfs
Praotci
512
22.04.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Eagles
22.04.2024 17:00
SaBaT
Eagles
511
22.04.2024
17:00
Krč F5
Eagles Green vs. Kotlářka
22.04.2024 17:00
Eagles Green
Kotlářka
501
23.04.2024
17:30
Pardubice
Waynes vs. Baryba
23.04.2024 17:30
Waynes
Baryba
517
25.04.2024
16:30
Roudnice
Praotci vs. Eagles Green
25.04.2024 16:30
Praotci
Eagles Green
518
25.04.2024
18:00
Roudnice
Eagles Green vs. Praotci
25.04.2024 18:00
Eagles Green
Praotci
519
27.04.2024
13:00
SaBaT
SaBaT vs. Baryba
27.04.2024 13:00
SaBaT
Baryba
513
27.04.2024
13:00
Domažlice
Wolfs vs. Eagles
27.04.2024 13:00
Wolfs
Eagles
520
27.04.2024
15:00
SaBaT
Baryba vs. SaBaT
27.04.2024 15:00
Baryba
SaBaT
514
27.04.2024
15:00
Domažlice
Eagles vs. Wolfs
27.04.2024 15:00
Eagles
Wolfs
533
01.05.2024
13:00
SaBaT
SaBaT vs. Wolfs
01.05.2024 13:00
SaBaT
Wolfs
534
01.05.2024
15:00
SaBaT
Wolfs vs. SaBaT
01.05.2024 15:00
Wolfs
SaBaT
521
06.05.2024
17:00
Kotlářka
Kotlářka vs. SaBaT
06.05.2024 17:00
Kotlářka
SaBaT
522
06.05.2024
17:00
Krč F4
Eagles Green vs. Eagles
06.05.2024 17:00
Eagles Green
Eagles
527
11.05.2024
13:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Baryba
11.05.2024 13:00
Kotlářka
Baryba
523
11.05.2024
13:00
Krč F5
Eagles Green vs. Wolfs
11.05.2024 13:00
Eagles Green
Wolfs
525
11.05.2024
13:00
Krč F4
Eagles vs. Waynes
11.05.2024 13:00
Eagles
Waynes
528
11.05.2024
15:00
Kotlářka
Baryba vs. Kotlářka
11.05.2024 15:00
Baryba
Kotlářka
524
11.05.2024
15:00
Krč F5
Wolfs vs. Eagles Green
11.05.2024 15:00
Wolfs
Eagles Green
526
11.05.2024
15:00
Krč F4
Waynes vs. Eagles
11.05.2024 15:00
Waynes
Eagles
529
14.05.2024
17:30
Roudnice
Praotci vs. SaBaT
14.05.2024 17:30
Praotci
SaBaT
531
20.05.2024
17:00
Krč F5
Kotlářka vs. Eagles Green
20.05.2024 17:00
Kotlářka
Eagles Green
532
21.05.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Eagles
21.05.2024 17:00
SaBaT
Eagles
548
25.05.2024
13:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Praotci
25.05.2024 13:00
Kotlářka
Praotci
535
25.05.2024
13:00
Pardubice
Waynes vs. Praotci
25.05.2024 13:00
Waynes
Praotci
549
25.05.2024
15:00
Kotlářka
Praotci vs. Kotlářka
25.05.2024 15:00
Praotci
Kotlářka
536
25.05.2024
15:00
Pardubice
Praotci vs. Waynes
25.05.2024 15:00
Praotci
Waynes
553
26.05.2024
14:00
SaBaT
SaBaT vs. Waynes
26.05.2024 14:00
SaBaT
Waynes
554
26.05.2024
16:00
SaBaT
Waynes vs. SaBaT
26.05.2024 16:00
Waynes
SaBaT
542
31.05.2024
16:00
Krč F5
Eagles Green vs. Waynes
31.05.2024 16:00
Eagles Green
Waynes
543
31.05.2024
17:30
Krč F5
Waynes vs. Eagles Green
31.05.2024 17:30
Waynes
Eagles Green
538
01.06.2024
13:00
Krč F4
Eagles vs. Praotci
01.06.2024 13:00
Eagles
Praotci
540
01.06.2024
13:00
Domažlice
Wolfs vs. Baryba
01.06.2024 13:00
Wolfs
Baryba
539
01.06.2024
15:00
Krč F4
Praotci vs. Eagles
01.06.2024 15:00
Praotci
Eagles
541
01.06.2024
15:00
Domažlice
Baryba vs. Wolfs
01.06.2024 15:00
Baryba
Wolfs
537
04.06.2024
17:00
Krč F5
Eagles Green vs. SaBaT
04.06.2024 17:00
Eagles Green
SaBaT
545
10.06.2024
17:00
Krč F4
Eagles vs. Kotlářka
10.06.2024 17:00
Eagles
Kotlářka
502
11.06.2024
17:30
Pardubice
Baryba vs. Waynes
11.06.2024 17:30
Baryba
Waynes
544
18.06.2024
17:00
SaBaT
SaBaT vs. Kotlářka
18.06.2024 17:00
SaBaT
Kotlářka
550
21.06.2024
17:00
Krč F4
Eagles vs. Eagles Green
21.06.2024 17:00
Eagles
Eagles Green
551
22.06.2024
13:00
Kotlářka
Kotlářka vs. Wolfs
22.06.2024 13:00
Kotlářka
Wolfs
552
22.06.2024
15:00
Kotlářka
Wolfs vs. Kotlářka
22.06.2024 15:00
Wolfs
Kotlářka
530
25.06.2024
17:30
Roudnice
SaBaT vs. Praotci
25.06.2024 17:30
SaBaT
Praotci
515
27.06.2024
16:00
Pardubice
Waynes vs. Kotlářka
27.06.2024 16:00
Waynes
Kotlářka
516
27.06.2024
18:00
Pardubice
Kotlářka vs. Waynes
27.06.2024 18:00
Kotlářka
Waynes
555
29.06.2024
13:00
Krč F4
Baryba vs. Eagles
29.06.2024 13:00
Baryba
Eagles
556
29.06.2024
15:00
Krč F4
Baryba vs. Eagles
29.06.2024 15:00
Baryba
Eagles
546
16.09.2024
16:30
Krč F5
Eagles Green vs. Baryba
16.09.2024 16:30
Eagles Green
Baryba
547
16.09.2024
18:00
Krč F5
Baryba vs. Eagles Green
16.09.2024 18:00
Baryba
Eagles Green

Tabulka soutěže

Tabulka k této soutěži není ještě k dispozici.

 
Region Severozápad
pobočný spolek České baseballové asociace
Zelenkova 530/3
142 00 Praha 12
region.sz@baseball.cz
IČO: 05198585