Jak si vedli naše týmy v letošních soutěžích

Jak si vedli naše týmy v letošních soutěžích

Soutěže a vrcholy sezóny ve všech kategoriích jsou nyní čerstvě za námi a proto se pojďme zrekapitulovat, jak si vedli naše kluby.

Asi nejlepší sezónu za posledních X let (raději nechceme přesně specifikovat, abychom nemystifikovali) měli Eagles Praha, kteří v roce 2022 zcela opanovali všechny mládežnické kategorie, ve kterých se hraje Mistrovství ČR, když pouze v kategorii U11 nezíkali titul Mistra České Republiky ! Takže Eagles Praha berou z letošních soutěží a mistrovských turnajů celkem 4 zlaté (U21, U18, U15 a U13) a 3 bronzy (muži Extraliga a U11 a ČBP U8).

Druhým a posledním týmem regionu, kterému se podařilo ukořistit medaily z MČR či ČBP je Tempo Praha, které skončilo na MČR U18 bronzové.

Za zmínku určitě stojí dvě pátá (U21 a U15) a jedno šesté (U18) místa SaBaTu Praha, jedno páté (U18) a jedno šesté (U13) místo Kotlářky Praha a páté místo Miners Kladno v kategorii U8.

Všem týmům, které se kvalifikovali na turnaje MČR, či kteří se zúčastnili ČBP U10 a ČBP U8 děkujeme za skvělou reprezentaci regionu a přejeme poklidný konec sezóny a co nejúspěšnější přípravu na sezónu 2023.


Aktualizováno: 25.09.2022