Týmy přihlášené do soutěží region 2021

V roce 2021 budou otevřeny v regionu Severozápad následující soutěže:

  • regionální přebor mužů
  • regionální přebor U15
  • regionální přebor U13
  • regionální přebor U12
  • regionální přebor U11
  • regionální přebor U10
  • regionální přebor U9
  • regionální přebor U8
  • regionální přebor U7
  • regionální přebor U5

Do soutěže mužů je přihlášena osmička týmů, která se této soutěže zúčastňuje dlouhodobě, jedná se o tyto týmy:

  • Céčko Praha
  • Fulleros de la Habana
  • Kotlářka Praha B
  • Miners Kladno
  • Old Boys Praha
  • Rakovník Red Crayfish
  • SaBaT Praha B
  • Tempo Praha B

Do soutěže kadetů (U15) se pro sezónu 2021 přihlásilo 9 týmů, kromě sedmi týmů z našeho regionu se do soutěže přihlásili i dva týmy mimo náš region, konkrétně z regionu Jihozápad Baseball Plzeň a Sokol Hluboká. Seznam přihlášených týmů do soutěže kadetů:

  • Baseball Plzeň
  • Eagles Praha
  • Kotlářka Praha
  • Kotlářka Praha B
  • Miners Kladno
  • Praotci Roudnice
  • SaBaT Praha
  • Sokol Hluboká
  • Tempo Praha

Do soutěže mladších kadetů (U13) se přihlásili 10 týmů, je velice pravděpodobné, že desítka týmů bude rozdělena do dvou soutěží U13 (ze které se postupuje na MČR U13) a U12 (nepostupová). Seznam přihlášených týmů do soutěže mladších kadetů:

  • Eagles Praha
  • Eagles Praha B
  • Miners Kladno
  • Praotci Roudnice
  • Rakovník Red Crayfish
  • SaBaT Praha
  • SaBaT Praha B
  • SK Kotlářka
  • Tempo Praha
  • Tempo Praha B

Do soutěže žáků (U11) je přihlášeno celých jedenáct týmů včetně dvou týmů z regionu Severozápad Baseball Plzeň a Sokol Hluboká. Otázkou je jakým způsobem se bude hrát tato soutěž, do které jsou přihlášeny následující týmy:

  • Baseball Plzeň
  • Eagles Praha
  • Eagles Praha B
  • Miners Kladno
  • Praotci Roudnice
  • Rakovník Red Crayfish
  • SaBaT Praha
  • SK Kotlářka
  • Sokol Hluboká
  • Tempo Praha
  • Tempo Praha B

Je velice potěšitelné, že roste zájem o kategorii U10, do které je přihlášeno šest následujících týmů:

  • Eagles Praha
  • Eagles Praha B
  • Piranhas Beroun
  • SK Kotlářka
  • Tempo Praha
  • Tempo Praha B

Sedm týmů v kategorii U9 a bez záložních týmů největších klubů v regionu, tři mimopražské týmy a čtyři následující pražské týmy se přihlásili do této coach pitchové soutěže:

  • Eagles Praha
  • Kotlářka Praha
  • Miners Kladno
  • Piranhas Beroun
  • Praotci Roudnice
  • SaBaT Praha
  • Tempo Praha

Do jediné t-ballové kategorie (U8) je přihlášeno 5 následujících týmů:

  • Eagles Praha
  • Miners Kladno
  • Rakovník Red Crayfish
  • SaBaT Praha
  • Tempo Praha

Ve druhé nejmladší kategorii (U7) máme kromě osmi přihlášených týmů z regionu i jeden tým z regionu Severovýchod Blesk Jablonec. Regionální přebor U7 se stává třetí největší soutěží v regionu v sezóně 2021. Této soutěže se zúčastní tyto týmy:

  • Blesk Jablonec
  • Eagles Praha
  • Eagles Praha B
  • Kotlářka Praha
  • Miners Kladno
  • Piranhas Beroun
  • SaBaT Praha
  • Tempo Praha
  • Tempo Praha B

Nejmladší kategorie, hraná poprve v loňské sezóně bude mít opět tři týmy:

  • Eagles Praha
  • Miners Kladno
  • Tempo Praha

Celkem tedy máme v regionálních soutěžích sezóny 2021 68 týmů !


Aktualizováno: 25.01.2021